Powrót do strony głównej

Czytam


goodreads.com

KONTAKT Z AUTORKĄ

Kategorie: Wszystkie | Komiks | Przemyśliwam
RSS
czwartek, 19 stycznia 2012
III Etap Bloga Roku 2011

JEST!!! Krótką Serią weszło do trzeciego etapu!!! I to wszystko dzięki WAM!!! 

http://www.blogroku.pl/kategorie/foto-video-komiks,68,kategoria.html

Nominowanych poznamy 2 lutego :)

 

wtorek, 17 stycznia 2012
Głos Bohatera

Dzisiejszy rysunek jest sponsorowany przez Sebę, co jest powodem jego inszości. Rysunku, nie Seby, Sebo jest inszy bez powodu. Sebo przysięga, że Bohater oddał głos na Bloga Roku wysyłając smsa o treści F00033 na numer 7122. Jednakowoż z Bohaterami to sami wiecie jak bywa.

Oczywiście Wam również polecam wysyłanie smsów jak powyżej - czas mamy do czwartku do godz 12-ej - to nie jest wcale dużo! 

W odpowiedzi na dziwne pytania potwierdzam, że tak, sama rysowałam, podobnie jak wszystkie inne rysunki w KS. "Różnica stylu" - jak to mi delikatnie zasugerowano - wynika z użycia Photoshopa zamiast Illustratora, przynajmniej w części ramek.

sobota, 14 stycznia 2012
Testosteron

Mężczyzna lubi się czasem zająć sprawami, na które kobieta reaguje prostym "ojaaaaaaaaa...!". Proste "ojaaaaaaaaa...!" powinno zawierać sporą dawkę podziwu, pół łyżeczki niedowierzania i dużą garść "misiu, ty to ale jesteś...!". Taką sprawą może być zarówno wymiana przepalonego korka jak i usmażenie schabowego. Albo coś jeszcze zupełnie innego.


Przypominam, że do 19 stycznia głosujemy na Blog Roku 2011! Żeby zagłosować na Krótką Serią wysyłamy smsa o treści: F00033 na numer: 7122. Koszt smsa to 1,23 brutto.

czwartek, 12 stycznia 2012
GŁOSUJEMY!!!

Rybki i rybacy, nadszedł czas i głosowanie na Blog Roku 2011 rozpoczęto! Od Was i TYLKO od Was zależy, czy w tym roku uda mi się dostać do pierwszej (ocenianej) dziesiątki!

Głosujemy wysyłając smsa o treści: F00033 na numer: 7122. Koszt smsa to 1,23 brutto, więc da się przeżyć. LICZĘ NA WAS! (i Waszych znajomych, rodzinę, znajomych rodziny, podwładnych, rodziny podwładnych itp. itd.)


piątek, 30 grudnia 2011
Sytuacyjny priorytet

Są takie chwile w życiu żółwia, gdy niektóre rzeczy okazują się być ważniejsze od naciągnięcia na siebie obcisłej kiecki z okazji Sylwestra. Taka jest prawda. Niestety.

niedziela, 25 grudnia 2011
Blog Roku 2011

W zeszłym roku zarzekałam się, ze nigdy, przenigdy więcej, ale namówiono mnie zewnętrznie. No więc startuję. Od 12 stycznia czekam na Wasze smsy poparcia (podam oczywiście wcześniej info z kodami) - może tym razem pan Sawka dzięki Wam będzie mógł obejrzeć moje rysunki :)

http://www.blogroku.pl/kategorie/krotka-seria,gwih6,blog.html

23:28, kajagrafik
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 19 grudnia 2011
A wery mery

Tak, byłam dzisiaj w Podwarszawskim CH w poszukiwaniu giftów. Z tej okazji postanowiłam Wam pożyczyć wszystkiego najzakupowszego.

piątek, 16 grudnia 2011
Fizyki czar

Gorąca herbata w chłodny dzień skłania do przemyśleń. Czasami przemyślenia te noszą znamię geniuszu. A czasami nie.

niedziela, 16 października 2011
Czary mary, dwa do pary

Jeden dodać jeden jest dwa, czyli para, czyli komplet. Męska logika niezawodną jest.

niedziela, 25 września 2011
Zaoszczędź: zrób sobie córkę

Lulę zawsze ceniłam za różne interesujące próby ułatwiania mi życia. Dzielne dziecko.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12