Powrót do strony głównej

Czytam


goodreads.com

KONTAKT Z AUTORKĄ

Kategorie: Wszystkie | Komiks | Przemyśliwam
RSS
niedziela, 22 stycznia 2012
Proroctwo Majów

Swego czasu Majom nie starczyło kamienia na dopisanie czegoś po roku 2012. Poza tym doszli do wniosku, że tak długo to nie pożyją i mieli rację. Po co więc ryć w kamieniu jak głupek jakiś? 

Dziś wiemy, że była to najwyższych lotów nieodpowiedzialność. Ludzkość w roku 2012 żyje w totalnym stresie - a wystarczyło dopisać „c.d.n.” na końcu...


Nieuświadomionym przypominam, że wciąż jeszcze można wysyłać smsy o treści F00033 na nr 7122 - głosowanie na Bloga Blogerów trwa.

piątek, 20 stycznia 2012
Niesmaczna refleksja na poważnie

Tera bez rysunku będzie. Rozpoczął się III etap, w którym również możecie wysyłać smsy o treści F00033 na numer 7122 - to głosowanie na Bloga Blogerów.

Zasadniczo nie pretenduję, ze względu na natłok blogów o chorych dzieciach, które poruszają wewnętrze każdego dobrego człowieka i grają na delikatnych strunach ludzkiego współczucia. Zaczęło się w zeszłym roku od bloga Kochamy Laurę, przez który nie byłam w stanie przebrnąć. Nie ze względu na okropieństwo (chociaż fakt, opis wypadającej stomy delikatny nie był) tylko kompletną niezdolność Autorki do literackiego przedstawienia faktów. Był/jest to po prostu tragicznie nudny kawałek internetu (sory Winetu). Blog ten otrzymał wyróżnienie (czy coś w tym stylu) i w tym roku mamy totalny wysyp Tadeuszków, Mateuszków, Darusiów i setkę innego bardziej lub mniej chorego przewlekle narybku. 

Mój blog omija tematy okołoonkologicznie. Być może ze względu na szczęśliwy fakt, że Najmłodszy we wtorek kończy ostatnią chemioterapię i jest szansa, że to rzeczywiście będzie koniec leczenia (trzymajcie milion kciuków, bo ja po tym prawie roku bujania się po szpitalu boję się w to wierzyć). A być może dlatego, że o ile rozumiem potrzebę dzielenia się z ludźmi swoimi przejściami (nazwijmy to rodzajem terapii) to robienie z tego konkursu czyje dziecko jest bardziej, powoduje u mnie uczucie... niesmaku. 

Soł, na totalną wygraną nie liczę. Ale jeśli Wy liczycie to wysyłajcie - jestem za :)

czwartek, 19 stycznia 2012
III Etap Bloga Roku 2011

JEST!!! Krótką Serią weszło do trzeciego etapu!!! I to wszystko dzięki WAM!!! 

http://www.blogroku.pl/kategorie/foto-video-komiks,68,kategoria.html

Nominowanych poznamy 2 lutego :)

 

wtorek, 17 stycznia 2012
Głos Bohatera

Dzisiejszy rysunek jest sponsorowany przez Sebę, co jest powodem jego inszości. Rysunku, nie Seby, Sebo jest inszy bez powodu. Sebo przysięga, że Bohater oddał głos na Bloga Roku wysyłając smsa o treści F00033 na numer 7122. Jednakowoż z Bohaterami to sami wiecie jak bywa.

Oczywiście Wam również polecam wysyłanie smsów jak powyżej - czas mamy do czwartku do godz 12-ej - to nie jest wcale dużo! 

W odpowiedzi na dziwne pytania potwierdzam, że tak, sama rysowałam, podobnie jak wszystkie inne rysunki w KS. "Różnica stylu" - jak to mi delikatnie zasugerowano - wynika z użycia Photoshopa zamiast Illustratora, przynajmniej w części ramek.

sobota, 14 stycznia 2012
Testosteron

Mężczyzna lubi się czasem zająć sprawami, na które kobieta reaguje prostym "ojaaaaaaaaa...!". Proste "ojaaaaaaaaa...!" powinno zawierać sporą dawkę podziwu, pół łyżeczki niedowierzania i dużą garść "misiu, ty to ale jesteś...!". Taką sprawą może być zarówno wymiana przepalonego korka jak i usmażenie schabowego. Albo coś jeszcze zupełnie innego.


Przypominam, że do 19 stycznia głosujemy na Blog Roku 2011! Żeby zagłosować na Krótką Serią wysyłamy smsa o treści: F00033 na numer: 7122. Koszt smsa to 1,23 brutto.

czwartek, 12 stycznia 2012
GŁOSUJEMY!!!

Rybki i rybacy, nadszedł czas i głosowanie na Blog Roku 2011 rozpoczęto! Od Was i TYLKO od Was zależy, czy w tym roku uda mi się dostać do pierwszej (ocenianej) dziesiątki!

Głosujemy wysyłając smsa o treści: F00033 na numer: 7122. Koszt smsa to 1,23 brutto, więc da się przeżyć. LICZĘ NA WAS! (i Waszych znajomych, rodzinę, znajomych rodziny, podwładnych, rodziny podwładnych itp. itd.)


piątek, 30 grudnia 2011
Sytuacyjny priorytet

Są takie chwile w życiu żółwia, gdy niektóre rzeczy okazują się być ważniejsze od naciągnięcia na siebie obcisłej kiecki z okazji Sylwestra. Taka jest prawda. Niestety.

niedziela, 25 grudnia 2011
Blog Roku 2011

W zeszłym roku zarzekałam się, ze nigdy, przenigdy więcej, ale namówiono mnie zewnętrznie. No więc startuję. Od 12 stycznia czekam na Wasze smsy poparcia (podam oczywiście wcześniej info z kodami) - może tym razem pan Sawka dzięki Wam będzie mógł obejrzeć moje rysunki :)

http://www.blogroku.pl/kategorie/krotka-seria,gwih6,blog.html

23:28, kajagrafik
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 19 grudnia 2011
A wery mery

Tak, byłam dzisiaj w Podwarszawskim CH w poszukiwaniu giftów. Z tej okazji postanowiłam Wam pożyczyć wszystkiego najzakupowszego.

piątek, 16 grudnia 2011
Fizyki czar

Gorąca herbata w chłodny dzień skłania do przemyśleń. Czasami przemyślenia te noszą znamię geniuszu. A czasami nie.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12