Powrót do strony głównej

Czytam


goodreads.com

KONTAKT Z AUTORKĄ

Kategorie: Wszystkie | Komiks | Przemyśliwam
RSS
piątek, 03 sierpnia 2012
A kłajet plejs

Praca kreatywna w domu ma swoje zady i walety. To znaczy wady ma a zalety ponoć. Uwielbiam reklamy z cyklu "założyłam własną firmę, teraz mam mnóstwo czasu dla rodziny", tworzone przez etatowców w agencji. Dżizas. No właśnie.

sobota, 21 lipca 2012
Na sen

Jedni ziółka, inni pigułki a niektórzy żonę zastosowują. Ważne, żeby skuteczne było.

A tak w ogóle posiałam gdzieś Męski Atrybut i musimy kanały w telewizorze zmieniać ręcznie. Korbką.

niedziela, 15 lipca 2012
Rola życia

Potencjalny aktor ma potencjalny temperament, który potencjalnie powinien zostać właściwie wykorzystany. Ot co.

Krótką Serią chwilowo wraca, zobaczymy na jak długo - różne takie osobiste nie nastrajały mnie ostatnio do rysowania, miejmy nadzieję, że mam to już za sobą :).

poniedziałek, 02 lipca 2012
Friendy

Tak z okazji jutrzejszego dnia mi przyszło poniekąd. Ta, wiem, że nieśmieszne, ale za to prawdziwe. Z życzeniami dla Przyjaciela, który mam nadzieję wywali z pamięci jakieś ostatnie pół roku i nadal Przyjacielem pozostanie.
piątek, 06 kwietnia 2012
AleLuja

No to wesołych, zdrowych i takie tam. Niech Wam gwiazdka. :)

środa, 22 lutego 2012
Weterynaryjnie

Żołądek parzystokopytnych przeżuwaczy składa się z czterech komór. Dobrze, że męski tylko z dwóch.

czwartek, 02 lutego 2012
Prawda brutalna

Najmłodszy wyłysiał po chemioterapii. Teraz chemioterapii nie ma i Najmłodszy odrasta. Zewnętrznie i wewnętrznie.

środa, 25 stycznia 2012
Spis lektur szkolnych

Być może Ministerstwo Edukacji powinno się zastanowić nad zmianą niektórych lektur - dzięcięca psychika czym za młodu nasiąknie tym na starość trąci...

niedziela, 22 stycznia 2012
Proroctwo Majów

Swego czasu Majom nie starczyło kamienia na dopisanie czegoś po roku 2012. Poza tym doszli do wniosku, że tak długo to nie pożyją i mieli rację. Po co więc ryć w kamieniu jak głupek jakiś? 

Dziś wiemy, że była to najwyższych lotów nieodpowiedzialność. Ludzkość w roku 2012 żyje w totalnym stresie - a wystarczyło dopisać „c.d.n.” na końcu...


Nieuświadomionym przypominam, że wciąż jeszcze można wysyłać smsy o treści F00033 na nr 7122 - głosowanie na Bloga Blogerów trwa.

piątek, 20 stycznia 2012
Niesmaczna refleksja na poważnie

Tera bez rysunku będzie. Rozpoczął się III etap, w którym również możecie wysyłać smsy o treści F00033 na numer 7122 - to głosowanie na Bloga Blogerów.

Zasadniczo nie pretenduję, ze względu na natłok blogów o chorych dzieciach, które poruszają wewnętrze każdego dobrego człowieka i grają na delikatnych strunach ludzkiego współczucia. Zaczęło się w zeszłym roku od bloga Kochamy Laurę, przez który nie byłam w stanie przebrnąć. Nie ze względu na okropieństwo (chociaż fakt, opis wypadającej stomy delikatny nie był) tylko kompletną niezdolność Autorki do literackiego przedstawienia faktów. Był/jest to po prostu tragicznie nudny kawałek internetu (sory Winetu). Blog ten otrzymał wyróżnienie (czy coś w tym stylu) i w tym roku mamy totalny wysyp Tadeuszków, Mateuszków, Darusiów i setkę innego bardziej lub mniej chorego przewlekle narybku. 

Mój blog omija tematy okołoonkologicznie. Być może ze względu na szczęśliwy fakt, że Najmłodszy we wtorek kończy ostatnią chemioterapię i jest szansa, że to rzeczywiście będzie koniec leczenia (trzymajcie milion kciuków, bo ja po tym prawie roku bujania się po szpitalu boję się w to wierzyć). A być może dlatego, że o ile rozumiem potrzebę dzielenia się z ludźmi swoimi przejściami (nazwijmy to rodzajem terapii) to robienie z tego konkursu czyje dziecko jest bardziej, powoduje u mnie uczucie... niesmaku. 

Soł, na totalną wygraną nie liczę. Ale jeśli Wy liczycie to wysyłajcie - jestem za :)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12